Kitap Basımı

kitap basımı

İstenilen Ebatta : Opsiyonel. 13.5x21cm (300-350 sayfa için), 10.5x18cm (60 sayfa) veya 12x19cm, 14x19cm (100-120sayfa), standart 16x24cm (200 sayfa),16x23.5cm (550 sayfa), 17x24cm(±1) (910 sayfa) gibi farklı sayfa sayılarına en uygun kitap ebat seçenekleri mevcut.

     Kaliteli kuşe sayfalı özel kapaklı, özel kitaplarda 23.5x29cm (±1) (200-250 sayfa için) kullanılabilir. Bunun dışında istenilen ebatta da kitaplarınız basılmaktadır.  

Kağıt Özelliği: Opsiyonel. 60 gr. / 70 gr. (Enzo) Kitap Kağıdı, 70gr./ 80 gr./ 90 gr.1.Hamur Kağıt (beyaz), 90 gr./115 gr./ 135 gr./ 170 gr. Kuşe Kağıdı.

Kapak Kağıdı: Opsiyonel. 200 gr./ 300 gr./ 350 gr. A.Bristol Karton veya Kuşe Kağıdı.

Kapak Dış Yüzey: Mat veya Parlak Selefonlu.

Kısmi Lak: Opsiyonel. Logo veya kapak yazısında kabartma.

Ciltleme / Kapak: İplik Dikişli, Sıvama Kapak (süngerli, süngersiz), Ciltli Kapak, Amerikan Cilt Kapak.

Tasarım : Opsiyonel. Hazır tasarımlı veya tarafımızdan dizgisi, kapak tasarımı yapılmış şekilde.

"Profesyonel Kitap Baskısı ve Hizmetleri: Özelleştirilmiş ve Kaliteli Çözümler"

Kitap baskısı, yazarlar için eserlerini okuyuculara ulaştırmanın kritik bir adımıdır. Biz, profesyonel kitap baskısı ve hizmetleriyle yazarların ve yayıncıların ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız.

Basıma Hazır Kitaplarınızı Kolayca İletebilirsiniz: Basıma hazır kitaplarınızı Word veya PDF formatında bize iletebilirsiniz. Ayrıca, henüz basıma hazır olmayan kitaplarınızı da aynı formatta gönderebilirsiniz. Sayfa düzenlemesi ve kapak tasarımı gibi detaylar belirlendikten sonra, kitaplarınızı basıma hazır hale getiriyoruz.

Özelleştirilmiş Hizmetler: Her kitap benzersizdir ve biz de bunun farkındayız. Sayfa düzenlemesinden kapak tasarımına kadar her aşamada özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

Tam Hizmet Yaklaşımı: Tasarımdan baskıya, baskıdan paketleme ve sevkiyata kadar müşterilerimize tam hizmet sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, her adımda size rehberlik eder ve projenizi en yüksek kalitede tamamlamanıza yardımcı olur.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet: Müşteri memnuniyeti, bizim önceliğimizdir. Projelerinizin her aşamasında size destek olmak ve isteklerinizi karşılamak için buradayız. Sizin memnuniyetiniz, bizim başarımızın anahtarıdır.

Profesyonel kitap baskısı ve hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak ve projenizi başlatmak için hemen bizimle iletişime geçin. Size en uygun çözümleri sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Kitap basımı hakkında detaylı bilgi için hemen bizi arayınız..

Kitap Basımı
Kitap Basımı
Kitap Basımı
Kitap Basımı
Kitap Basımı
Kitap Basımı
Kitap Basımı
Kitap Basımı
Kitap Basımı
Kitap Basımı
Kitap Basımı